Jubileusz sześciolecia Stowarzyszenia 

To już sześć lat mija od momentu gdy zawiązaliśmy nasze Stowarzyszenie. W ciągu tych sześciu lat miewaliśmy różne chwile, czasami gdy wszystko nam szło jak z płatka rozpierała nas radość i duma lecz bywały także chwile mniej przyjemne i wtedy mieliśmy wszystkiego dosyć, lecz nigdy nie poddaliśmy się.

Dlatego ten jubileusz sześciolecia to nie tylko wspaniała zabawa ale także dowód na to, że mimo wielu trudów i przeciwności jesteśmy w stanie skutecznie działać i rozwijać się dla dobra Jurca oraz Gminy, a co najważniejsze działalność ta jest coraz bardziej zauważana, akceptowana i pożądana przez pozostałych mieszkańców Jurców.

7 lipca 2018r. weszliśmy  w siódmy rok naszej działalności z zespołem Imperial z Kotowa Placu, przy którego wspaniałej muzyce i śpiewie wspólnie z wieloma mieszkańcami Jurca i nie tylko, bo wielu gości przybyło do nas z dalszych stron bawiliśmy się aż do rana.

Wszystkim gościom, którzy przybyli na plac szkolny by razem z nami bawić się i cieszyć w dniu kolejnej rocznicy powstania Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy i zapraszamy już za rok.

 

Oczywiście, żadna z większych imprez organizowanych przez nas nie mogłaby się odbyć bez pomocy sponsorów, tak też było i tym razem.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie Państwu:

- Agnieszka i Mariusz Samluk Jurzec Wł.

- Barbara i Robert Kossakowscy Jurzec Wł.

- Grzegorz Truszkowski Stawiski

- Piotr Niebrzydowski „ Farmer” Jedwabne

- Marek Zabielski Korytki maszyny rolnicze

 

Poniżej przedstawiamy 2 krótkie filmiki z kilkoma utworami jakie nam zaprezentował zespół „Imperial”.

Oraz fotorelacje:

 

 

 

 

 

 

                   

07 lipca 2018