III rocznica Stowarzyszenia

Mimo, że jesteśmy organizacją która działa od niedawna, bo dopiero od 3 lat, to uważamy że te 3 lata nie były latami straconymi.

Udało nam się stworzyć  wspólnotę, choć niewielką, bo liczącą trochę ponad 30 osób, ale dzięki temu należymy do jednej wielkiej wspólnoty jaką tworzą wszystkie kola gospodyń wiejskich oraz inne stowarzyszenia.

Drodzy członkowie stowarzyszenia, Prezes, oraz cały Zarząd Stowarzyszenia chcą wam wszystkim serdecznie podziękować i dziękują, za te 3 lata współpracy, za to, że znosiliście i wypełnialiście bez większego grymaszenia wszystkie proponowane prze nas przedsięwzięcia, za wytrwałe dążenie do realizacji wcześniej zamierzonych zadań i celów, mimo, że nie zawsze spotykało się to z przychylnością i akceptacją otoczenia. Za to, że chcecie zmieniać naszą rzeczywistość a pamiętajmy, że niechęć otoczenia do zmian i do tych którzy je wprowadzają istniała zawsze i wszędzie.

To jest oczywiste, że nasza działalność nie miałaby miejsca i nie mogli byśmy się rozwijać oraz realizować naszych celów statutowych bez ludzi dobrej woli, bez naszych sponsorów i darczyńców, którym serdecznie i z całego serca dziękujemy. Myślę, że dziękują także dzieci, oraz wszyscy ci którzy korzystają z naszej działalności. 

DZIĘKUJEMY:

Za pomoc i wsparcie w organizacji tej że imprezy integracyjnej:

- Burmistrzowi Gminy Stawiski Panu Krzysztofowi Rafałowskiemu

- Zdzisławowi Patalan - Poryte

Oraz naszym sponsorom, którzy wsparli nas finansowo:

- Janina i Stanisław Konopka firma "KOJA" - Smolniki

- Agnieszka Mariusz Samluk - Jurzec

- Firma "DE HEUS" - Łomża

- Bogdan Kurkowski - Jurzec

- Marek Zabielski "maszyny rolnicze" - Korytki

- Wojciech Grochowski - Grajewo

- Anna i Wojciech Kulęgowscy "sklep spożywczo - przemysłowy" -Jedwabne

- Michał Truszkowski "Hurt-Detal" - Stawisk

- Sławomir Niebrzydowski sklep "Farmer" - Jedwabne

- Mirosław Gardocki - Stawiski

- Wojciech Skrodzki - Jedwabne.

 

18 lipca 2015