Bożonarodzeniowe Inspiracje Rękodzieła Artystycznego

Celem tej wspaniałej akcji było większe zintegrowanie społeczeństwa, a także uwrażliwienie na potrzeby Szkoły Podstawowej w Jurcu i większe uświadomienie, że jest to nasze wspólne dobro, o które wszyscy musimy dbać. Akcja, która odbyła się 18 grudnia 2016 r. –  zgromadziła w naszej świetlicy wiele osób, dzieci oraz dorosłych, nie tylko z Jurca, ale także z okolic bliższych oraz dalszych. Już od wejścia można było poczuć wspaniałą Świąteczną atmosferę, dzięki śpiewanym kolędom przez dzieci, do których chętnie dołączali dorośli, oraz Świątecznym wypiekom a także zapachowi żywej choinki i sianka.

Chcieli byśmy serdecznie podziękować naszym współorganizatorom czyli wychowawcom i dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Jurcu, członkom Stowarzyszenia oraz tym, którzy obecnie nie są bezpośrednio związani ani ze Szkolą ani ze Stowarzyszeniem, za przygotowanie wspaniałych ozdób świątecznych, ciast i wypieków, oraz przygotowania całej oprawy.

 

Wszystkie darowizny, jakie udało nam się zebrać podczas akcji zostały przeznaczone, na bieżące potrzeby Szkoły Podstawowej w Jurcu.

 

 

 

18 grudnia 2016